Bus-Profile, інтернет-магазин автозапчастин у Хмельницькому

Мастила та рідини

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0382.ua
09:00 - 17:00
Закрито

Шукаєте спосіб продовжити життя двигуна авто? Використовуйте якісне мастило і регулярно міняйте його. Воно виконує захисні функції, вбираючи в себе продукти згоряння палива, мікрочастинки металевої стружки; оберігає від корозії і перегріву; утворюючи плівку, знижує коефіцієнт тертя.

Моторні мастила в Хмельницькому, пропозиція від BUS-PROFILE

Купити моторне масло в Україні за привабливою ціною можна в нашому магазині. Для цього достатньо залишити заявку і менеджер зв'яжеться і обговорить всі умови. Крім цього, у нас можна придбати рідину в гідропідсилювач, силіконову змазку, гальмівну рідину, антифриз, мастило для свічок накалу.

Завжди на складі є моторне масло motul. Зручне фасування в каністри від 1 до 20 літрів. Хороша якість робить його лідером продажів в своєму сегменті.

Мастила прийнято ділити по типу основи на три умовні групи: мінеральні, напівсинтетичні, синтетичні. Найбільш затребувані на ринку напівсинтетичні. Присадки додані до основи покликані мінімізувати одні властивості і привнести інші, унікальні. Наприклад, моторне мастило total відмінно захищає двигун і ціна на нього досить демократична.

Консультанти нашої компанії допоможуть підібрати для вашого авто краще моторне мастило. Маркування, яке виробники пишуть поруч з брендом, повідомляє автовласникові для якого типу двигуна призначене мастило, який у нього коефіцієнт в'язкості. Чим більше перша цифра, тим при вищій температурі його рекомендують застосовувати. Так, маркування 10W означає, що моторне мастило зберігає свої властивості до -25 С, а якщо на упаковці написано 5W - його можна застосовувати при температурі до -30 С.